MISTRZ ŚWIATA Futbolowego Freestylingu w MORACZU ! PDF Drukuj Email

kliknij tutaj ZDJĘCIA...ZDJĘ,CIA...ZDJĘCIA...!!! (zobacz koniecznie)

W najbliższy piatek w godz. 13.00- 14.30 odbedą się w Moraczu warsztaty piłkarskie, które poprowadzi PAWEŁ SKÓRA -Mistrz Europy i Mistrz Świata -Futbolowego FREESTYLINGU (2011, 2014 -SICK THREE).. Nasz gość swój kunszt demonstrował  już pod niemal każdą szerokością geograficzną świata, a w piątkowe południe zawita do naszej szkoły. Po przerwie obiadowej (ok. godz. 12.45) wszyscy uczniowie i uczennice :-) zainteresowani treningiem z Mistrzem pojadą autokarem na obiekty Victorii Sulejówek. Należy mieć na sobie ubiór sportowy i odpowiednie obuwie. Podczas zajęć na świeżym powietrzu będziemy mogli z bliska zachwycić się fenomenalnym freestylowym Show Mistrza Świata, a także sami również spróbować swoich sił i możliwości koordynacji ruchowej, nie tylko piłkarskiej.

Zgłoszenia chętnych do udziału w warsztatach do piatku 24.04 do godz. 10.30. w sekretariacie szkoły.

FILMY

cdn...