Jeśli jeszcze się nie znamy, na tej stronie dowiesz się, czym jest MET.

MET to:

  • mnóstwo dobrej zabawy w atmosferze szacunku i wzajemnego wsparcia
  • rozwój pasji w ramach pięciu sekcji artystycznych
  • możliwość dołączenia do ekipy backstage’owej

Dla kogo?

  • uczniów Moracza od 5. klasy wzwyż
  • uczniów z klas 0-4 zapraszamy do sekcji tanecznej JUNIOR

Gdzie?

Zajęcia będą odbywały się w budynku Moracza przy ul. Żeromskiego 18 w Sulejówku (tzw. „Żerom”).

Rozwiń swoje pasje we wspaniałej atmosferze.

Nasza misja

Mamy w sercach rozwój naszych uczestników w dwóch sferach:

Zależy nam na rozwijaniu w uczestnikach MET pasji do wybranych przez nich dziedzin sztuki. Kadra instruktorska dokłada wszelkich starań, żeby dzięki zajęciom nasi podopieczni rozwijali swoje umiejętności na najwyższym poziomie.

Zależy nam na wymiarze społecznym MET. Chcemy, żeby każdy uczestnik mógł poczuć się z nami dobrze, mógł spędzić czas w gronie osób, które dają mu wsparcie, powody do uśmiechu oraz motywację do działania. Dlatego nasi instruktorzy podczas zajęć dbają o atmosferę pełną szacunku, wsparcia i motywacji. W świecie pełnym kontrowersji chcemy też dbać o to, by przekazywać dobre, bezpieczne dla naszych uczniów treści. Dlatego zajęcia MET prowadzone są w oparciu o tradycyjne wartości.

Sekcje MET

W roku szkolnym 2022/23 możesz się rozwijać w pięciu głównych sekcjach i dwóch dodatkowych:

Sekcja tetaralna

…czyli próby do musicalu „The Prince of Egypt”! Jeśli uwielbiasz pracować z ciałem, emocjami, językiem, nie przeraża Cię nauka sporej ilości tekstu, jesteś wrażliwy i lubisz wyzwania lub masz co do nich obawy, ale chciałbyś przełamać strach – zapraszamy!!  Chętnie pomożemy Ci w tym wszystkim!

Sekcja wokalna

Emisja głosu oraz śpiew zespołowy – to dwa główne człony cotygodniowych zajęć wokalnych. Soliści będą mieli okazję rozwinąć się emisyjnie pod okiem profesjonalnego wokalisty, a członkowie zespołu wokalnego przygotują utwory, które wybrzmią ze sceny podczas koncertu zimowego oraz zza sceny podczas musicalu „The Prince of Egypt”.

.

Sekcja taneczna / taneczna Junior

…czyli przygotowanie choreografii i występ podczas musicalu „The Prince of Egypt” oraz zimowego występu MET. Podczas zajęć, pod okiem wspaniałej tancerki jazzowej, młodsi i starsi tancerze rozwiną swoją technikę. Jeśli uwielbiasz taniec – nie może Cię zabraknąć!

Sekcja costume & stage design

Umiesz robić coś z niczego? Jesteś w dobrym miejscu! Praca w sekcji kostiumowo-scenograficznej będzie polegała na przeszukiwaniu odmętów OLXa, podwarszawskich second-handów oraz strychów cioć i babć, a następnie przerabianiu znalezisk podczas spotkań na żywo. Tak powstaną kostiumy, rekwizyty oraz scenografia do musicalu „The Prince of Egypt”.

 

Sekcja filmowa

…czyli „Moracz TV”! Zastanawiałeś się, jak to jest znaleźć się „po drugiej stronie kamery”? Masz szansę się przekonać! Na warsztatach filmowych dowiesz się, na czym polega: opracowywanie scenariuszy, obsługa kamer, dźwięku oraz oświetlenia, montaż filmowy, praca prezenterów oraz reporterów telewizyjnych, praca w studiu telewizyjnym oraz praca w trójce reporterskiej.

Sekcja techniczna

...czyli ekipa wspaniałych, niewidocznych dla widowni, członków MET, dzięki którym nic, co dzieje się na scenie nie byłoby możliwe. Inspicjenci, rekwizytorzy, garderobiany, obsługa techniczna spektaklu, obsługa widowni. Wszystkie te osoby są niezwykle ważne na ostatnim etapie produkcji musicalu.

 

Sekcja beauty

....czyli sekcja, którą aktorzy MET lubią najbardziej! Bo kto nie uwielbia być czesanym lub charakteryzowanym? Do tej części bezpośrednich przygotowań do spektaklu zapraszamy uzdolnionych manualnie i gotowych do działania pod niemałą presją czasu Moraczan 🙂

Nasze projekty

W tym roku szkolnym 2022/23 przygotowujemy następujące projekty

  • przygotowanie koncertu zimowego (styczeń 2023 r.)
  • przygotowanie musicalu “The Prince of Egypt” z premierą w czerwcu 2023 r.

Chcę dołączyć do MET!

Grafik

Przedstawiamy grafik zajęć poszczególnych sekcji w sezonie 2022/23.

Zapisy

Aby dołączyć do Moracz English Theatre, należy wypełnić formularz, który będzie udostępniony na wszystkich stronach Moracza na początku września 2022 r.

Składki

Poniżej umieścimy odnośnik do strony z informacją o składkach w zależności od sekcji, do której chcesz dołączyć.

Kontakt

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, zapraszamy do kontaktu.

Wpłat można dokonywać na konto.

Szczegółowe informacje o kwotach i numerach kont są dostępne tu:

Jak do nas trafić?