6 lipca 2023

Nasi goście – polskie dzieci z Kazachstanu

Szanowni Państwo, już są! Już wylądowali w Warszawie i są z nami, nasi kochani goście –polskie dzieci z Kazachstanu, potomkowie naszych narodowych bohaterów i patriotów zesłanych do Azji, którzy zapłacili olbrzymią cenę za miłość do Polski. To także dzięki ich niezłomnej wierze i poświęceniu my dzisiaj możemy cieszyć się wolnością i żyć w swoim kraju.

Witamy Was Kochani, witamy w Ojczyźnie, jesteście u siebie. Życzymy Wam wspaniałych wakacji. Niech to będzie dla Was miły i radosny czas odpoczynku oraz odkrywania piękna domu Waszych Ojców.

P.S. Szanowni Państwo drodzy uczniowie Moracza, postaramy się co jakiś czas zamieszczać tutaj jakieś fotki i relacje, zapraszamy także do kontaktu z koordynatorką wizyty Panią Edytą Antoniuk (wicedyrektor Małego Moracza w Wesołej, nr tel. 793 250 090, najlepiej sms-em). Być może zechcecie nas odwiedzić i spędzić wspólnie parę chwil z naszymi gośćmi, może upieczecie i podrzucicie jakieś ciasto albo dołączycie do wspólnej zabawy lub zechcecie wziąć udział w przygotowanym przez nas programie kulturalnym.