Kontakt

Budynek nr 1

Szkoła Podstawowa i Gimnazjum imienia Zofii i Jędrzeja Moraczewskich

ul. Stefana Żeromskiego 18
Sulejówek, 05-070

Sekretariat:
tel. 022 783 26 59
szkola@moracz.edu.pl
gimnazjum@moracz.edu.pl
liceum@moracz.edu.pl

 

Dyrektor szkoły
Artur Abramowicz: 693 548 901
artur.abramowicz@moracz.edu.pl

Budynek nr 2

Liceum Ogólnokształcące imienia Zofii i Jędrzeja Moraczewskich

al. Piłsudskiego 73
05-077 Warszawa-Wesoła

tel. 731 111 451

liceum@moracz.edu.pl

 

Edukacja domowa:
tel. 731 111 451
ed@moracz.edu.pl

Elżbieta Prorok
tel. 537 070 746
e.prorok@moracz.edu.pl
 
Elżbieta Rupik
e.rupik@moracz.edu.pl
 
Irena Giegiel-Drozdek
i.g.drozdek@moracz.edu.pl

 
Ireneusz Zdanowski
i.zdanowski@moracz.edu.pl
 

© Prywatne Szkoły Podstawowa, Gimnazjum i Liceum im. Zofii i Jędrzeja Moraczewskich w Sulejówku