Kontakt

Szkoła Podstawowa i Gimnazjum imienia Zofii i Jędrzeja Moraczewskich

ul. Stefana Żeromskiego 18
Sulejówek, 05-070

Sekretariat:
tel. 022 783 26 59
szkola@moracz.edu.pl
liceum@moracz.edu.pl

Dyrektor szkoły
Artur Abramowicz: 693 548 901
artur.abramowicz@moracz.edu.pl

Liceum Ogólnokształcące imienia Zofii i Jędrzeja Moraczewskich

al. Piłsudskiego 73
05-077 Warszawa-Wesoła

tel. 731 111 451

liceum@moracz.edu.pl

 

Wicedyrektor i koordynator Edukacji Domowej
Elżbieta Prorok
e.prorok@moracz.edu.pl

Edukacja domowa

Godziny pracy sekretariatu ED

pn. – pt. od 9:00 do 17:00

tel. 731 111 451
ed@moracz.edu.pl

Elżbieta Rupik
e.rupik@moracz.edu.pl

Ireneusz Zdanowski
i.zdanowski@moracz.edu.pl

 

Zwrot i odbiór książek:

Irena Giegiel-Drozdek
i.giegiel-drozdek@moracz.edu.pl

tel.: 537 070 746

Rembertów, ul. Cyrulików 87

© Prywatne Szkoły Podstawowa, Gimnazjum i Liceum im. Zofii i Jędrzeja Moraczewskich w Sulejówku