Kontakt

Adres (budynek 1)

Szkoła Podstawowa i Gimnazjum

ul. Stefana Żeromskiego 18
Sulejówek, 05-070

Sekretariat:
tel.: 022 783 26 59
szkola@moracz.edu.pl
gimnazjum@moracz.edu.pl
liceum@moracz.edu.pl

 

Dyrektor szkoły
Artur Abramowicz: 693 548 901
artur.abramowicz@moracz.edu.pl

 

Adres (budynek 2)

Liceum Ogólnokształcące

ul. Al. Piłsudskiego 73
05-077 Sulejówek

tel.: 022 783 26 59

liceum@moracz.edu.pl
szkola@moracz.edu.pl

 

Edukacja domowa:
tel.: 731 111 451
ed@moracz.edu.pl

Elżbieta Prorok
tel.: 537 070 746
e.prorok@moracz.edu.pl
 
Elżbieta Rupik
e.rupik@moracz.edu.pl
 
Irena Giegiel-Drozdek
i.g.drozdek@moracz.edu.pl

 
Ireneusz Zdanowski
i.zdanowski@moracz.edu.pl
 

© Prywatne Szkoły Podstawowa, Gimnazjum i Liceum im. Zofii i Jędrzeja Moraczewskich w Sulejówku