Kontakt

Dyrektor i właściciel Prywatnej Szkoły im. Zofii i Jędrzeja Moraczewskich

Artur Abramowicz: 693 548 901
artur.abramowicz@moracz.edu.pl

Szkoła Podstawowa i Gimnazjum imienia Zofii i Jędrzeja Moraczewskich

ul. Stefana Żeromskiego 18
Sulejówek, 05-070

Sekretariat:
tel. 022 783 26 59
szkola@moracz.edu.pl

Wicedyrektor SP na Żeromskiego
Magdalena Rolf-Murawska: 731 110 540
szkola@moracz.edu.pl

Edukacja domowa

Godziny pracy sekretariatu ED

pn. – pt. od 9:00 do 17:00

www.ed.moracz.edu.pl 

 

Edukacja domowa dla SP na Żeromskiego:

ul. Niepodległości 60
05-070 Sulejówek

ed@moracz.edu.pl
tel. 731 111 451
egzaminy-sp@moracz.edu.pl

 

Księgowość

  • Cecylia Terlecka
  • Marzena Sota

ksiegowosc@moracz.edu.pl

tel. (022) 783 26 59

Kontakt z księgowością w dniach:

Poniedziałek po 16:30

Środa po 16:30

Piątek po 16:30

Liceum Ogólnokształcące imienia Zofii i Jędrzeja Moraczewskich

al. Piłsudskiego 73
05-077 Warszawa-Wesoła

tel. 575 217 100

liceum@moracz.edu.pl

 

Wicedyrektor Liceum i koordynator Edukacji Domowej w Liceum
Elżbieta Prorok
e.prorok@moracz.edu.pl

Edukacja domowa

Godziny pracy sekretariatu ED

pn. – pt. od 9:00 do 17:00

www.ed.moracz.edu.pl 

 

Edukacja domowa, Liceum:

tel. 575 217 100

liceum@moracz.edu.pl

Elżbieta Prorok
e.prorok@moracz.edu.pl

Elżbieta Rupik
e.rupik@moracz.edu.pl

Ireneusz Zdanowski
i.zdanowski@moracz.edu.pl

 

Zwrot i odbiór książek:

ksiazki@moracz.edu.pl

(już wkrótce podamy nowy adres stacjonarny ED, prosimy o cierpliwość)

Szkoła Podstawowa im. Z. i J. Moraczewskich w Rembertowie

ul. Cyrulików 87

04-402 Warszawa Rembertów

Wicedyrektor Szkoły w Rembertowie:

Irena Giegiel-Drozdek
i.giegiel-drozdek@moracz.edu.pl

tel. 537 070 746

 

Prywatna Szkoła Podstawowa im. Zofii i Jędrzeja Moraczewskich
(klasy 0-3)

ul. Armii Krajowej 121

05-075 Warszawa Wesoła

Wicedyrektor Szkoły w Wesołej:

Edyta Antoniuk

tel. (022) 773 94 84,

kom. 793 250 090

wesola@moracz.edu.pl

 

Strona internetowa:

www.wesola.moracz.edu.pl 

© Prywatne Szkoły Podstawowa, Gimnazjum i Liceum im. Zofii i Jędrzeja Moraczewskich w Sulejówku