13 października 2022

Zaproszenie do udziału w rewolucji

Uwaga!  Zaproszenie do udziału w „rewolucji”

metoda edukacji matematyczno-logicznej „Bazia-Salama”

Jeśli macie Państwo:

– dziecko w wieku około 5-7 lat

– czas i wolę, by się z nim względnie regularnie bawić (nie: nauczać!)

– chęć zrealizowania podstawy programowej z matematyki dla szkoły podstawowej w 4-3 lata

– zrozumienie dla wagi matematyki i logiki w życiu (a także na Harvardzie lub MIT),

to zapraszamy na cykl spotkań (wykładów, seminariów Q&A i ćwiczeń) z P. Piotrem Bazią, twórcą ewidentnie – na światową skalę – rewolucyjnej metody edukacji matematyczno-logicznej, jakie odbędą się w dniach od 15-17 listopada br. w Poznaniu.

Pre-seminarium informacyjne i organizacyjne na platformie Skype: 15.X, godz. 10-12 lub/i 16.X, godz. 16-18 (konto: Marek Budajczak)

(szczegółowe informacje dostępne dla Zainteresowanych za pośrednictwem e-maila: baziasalama@gmail.com)