26 listopada 2021

Przedstawienie Moracz English Theatre – SOLD OUT!

Jak to mówi młodzież – “no hit!”. Mamy pierwszy sold out w historii Moracza🤩 Nie minęły trzy godziny od pierwszej informacji o koncercie, a wejściówki rozeszły się jak świeże bułeczki! Nasze Elfy nie zdążyły nawet jeszcze uruchomić potwierdzeń, a tu już trzeba wysyłać informacje o liście rezerwowej 🙊 W imieniu MET bardzo dziękujemy za zainteresowanie koncertem – cieszymy się ogromnie tak liczną i wierną publicznością! <3

Z NASZEJ STRONY ZBADAMY SZANSĘ ZORGANIZOWANIA WYSTĘPU TEGO SAMEGO DNIA W JESZCZE JEDNEJ GODZINIE. DAMY ZNAĆ, JEŚLI TAKA OPCJA BĘDZIE MOŻLIWA!

A tymczasem:
🎤 Prosimy wszystkie osoby, które otrzymają potwierdzenia o zweryfikowanie, czy liczba osób się zgadza i czy przypadkiem nie zapisane zostały osoby występujące w koncercie (one nie potrzebują wejściówek).

🎤 Zachęcamy do dalszego wysyłania zgłoszeń – będziemy je dopisywać do listy rezerwowej i być może jakieś miejsca jeszcze się zwolnią!

🎤 Osoby, które dostaną wejściówkę, a będą musiały zrezygnować z udziału w wydarzeniu prosimy o taką informację – wtedy będziemy mogli zwolnić miejsce dla kolejnych chętnych.

Serdeczne pozdrowienia śle cała Ekipa Moracz English Theatre 🎭 Do zobaczenia wkrótce!

© Prywatne Szkoły Podstawowa, Gimnazjum i Liceum im. Zofii i Jędrzeja Moraczewskich w Sulejówku