26 lipca 2018

Telefoniczny dyżur wakacyjny

Szanowni Rodzice i Uczniowie,

sekretariat szkoły zbiera siły do kolejnego roku szkolnego i odpoczywa na wakacjach do 20 sierpnia. Nie oznacza to jednak, że nie pozostajemy w kontakcie.

#TDW czyli Telefoniczny Dyżur Wakacyjny czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 13:00.
Pozdrawiamy i życzymy słonecznych dni – 731 111 451

telefoniczny dyżur wakacyjny w szkole, szkoła moraczewskich kontakt, kontakt w wakacje, szkoła kontakt wakacje

Stacjonarny sekretariat edukacji domowej także jest nieczynny od 16 lipca do 17 sierpnia. Po przerwie wakacyjnej będzie czynny od 9:00 do 17:00.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości lub pytania związane z funkcjonowaniem w dziecka w szkole, prosimy dzwonić na numer  731 111 451. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania jak najszybciej.