29 sierpnia 2020

Every memory of looking out the back door … czyli POWRÓT DO SZKOŁY :-)

Szanowni Państwo,
drodzy uczniowie, po prawie 6 miesiącach beznadziei, zniechęcenia i tęsknoty za rzeczami, które jeszcze nie tak dawno wydawały się czymś oczywistym, pospolitym i normalnym, bo jak inaczej można opisać zwykłe i szare codzienne chodzenie do szkoły, zbliża się ów dzień, kiedy zobaczymy się ponownie.
Popatrzymy na siebie i z pewnością pozytywnie zadziwimy się swoim wyglądem, ano tym, że Tristan urósł i przemawia zdecydowanie niższym głosem, Izolda przeobraziła się w niezwykle urodziwą koleżankę, a dyrektorowi przybyło siwych włosów 🙂
Z pewnością wszystkim nam nie będzie łatwym odnalezienie się i stosowanie tych niefajnych zasad i procedur reżimu sanitarnego, ale bardzo wierzę, że DAMY RADĘ 🙂
Niech powitalny song pięknie nastroi nas do odświeżenia wszystkich pozytywnych wspomnień naszych codziennych szkolnych spraw.
Do zobaczenia 1 września!
Artur Abramowicz
P.S. Szczegóły uroczystości  inauguracji roku szkolnego na Waszych skrzynkach mailowych.