Filie szkoły

Szkoła Podstawowa i Gimnazjum imienia Zofii i Jędrzeja Moraczewskich

ul. Stefana Żeromskiego 18
Sulejówek, 05-070

Sekretariat:
tel. 022 783 26 59
szkola@moracz.edu.pl
liceum@moracz.edu.pl

Dyrektor i właściciel szkół
Artur Abramowicz: 693 548 901
artur.abramowicz@moracz.edu.pl

 

Księgowość

  • Cecylia Terlecka
  • Marzena Sota

ksiegowosc@moracz.edu.pl

tel. (022) 783 26 59

Kontakt z księgowością w dniach:

Poniedziałek po 16:30

Środa po 16:30

Piątek po 16:30

Liceum Ogólnokształcące imienia Zofii i Jędrzeja Moraczewskich

al. Piłsudskiego 73
05-077 Warszawa-Wesoła

tel. 731 111 451

liceum@moracz.edu.pl

 

Wicedyrektor i koordynator Edukacji Domowej
Elżbieta Prorok
e.prorok@moracz.edu.pl

Edukacja domowa

Godziny pracy sekretariatu ED

pn. – pt. od 9:00 do 17:00

tel. 731 111 451
ed@moracz.edu.pl

Elżbieta Rupik
e.rupik@moracz.edu.pl

Ireneusz Zdanowski
i.zdanowski@moracz.edu.pl

 

Zwrot i odbiór książek:

ksiazki@moracz.edu.pl

Rembertów, ul. Cyrulików 87

Szkoła Podstawowa im. Z. i J. Moraczewskich w Rembertowie

ul. Cyrulików 87

04-402 Rembertów

 

Dyrektor placówki w Rembertowie:

Irena Giegiel-Drozdek
i.giegiel-drozdek@moracz.edu.pl

tel. 537 070 746

Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Zofii i Jędrzeja Moraczewskich

ul. Armii Krajowej 121

05-075 Warszawa Wesoła

tel. (022) 773 94 84,

kom. 605 660 240

 

Dyrektor placówki w Wesołej: 

Justyna Jurzyńska

dyrektor@psp69wesola.edu.pl

© Prywatne Szkoły Podstawowa, Gimnazjum i Liceum im. Zofii i Jędrzeja Moraczewskich w Sulejówku