22 czerwca 2021

Moracz Happy Day ’21 – fotorelacja

Szanowni Państwo,

yeah, yeah, yeah, cóż to był za dzień, szczęśliwy i piękny Moracz-Happy Day 2021. Wierzę, że ostatnie niedzielne popołudnie 20 czerwca zapadnie nam wszystkim na bardzo, bardzo długo w pamięci, gdyż pod każdym względem; artystycznym, sportowym oraz przebogatej oferty kramów i straganów,  była to impreza rekordowa.

Według wstępnych szacunków na naszym szkolnym festynie charytatywnym, dla fundacji „Z Ławki Rezerwowych” zabraliśmy zatem rekordowe ponad 15 tyś. zł (jeszcze spływają ostatnie datki i wkrótce podamy dokładną kwotę). Innym zaskakującym rekordem była liczba uczestników Happy Day`a, bo na przestrzeni zaledwie kilku godzin spędzonych wspólnie, było nas razem przeszło półtora tysiąca uczniów, rodziców, nauczycieli i przyjaciół Moracza, a na koniec ustanowiliśmy nowy rekord „UPYCHANKI” uczniów w aucie Dyrektora; 36-u śmiałków w i na hipsterskim Volvo XC 90!!!

Drodzy Państwo, nasza sekcja filmowa, która wszystko skrupulatnie i dziarsko nagrywała pracuje właśnie nad montażem dokumentu przedstawiającego ów niezwykły dzień, wkrótce go opublikujemy. Tymczasem, zapraszam do galerii autorstwa Pani Patrycji, która poza pasją do fotografii na co dzień pracuje dla Państwa w administracji edukacji domowej Moracza 🙂

Autor zdjęć: Patrycja Łaczmańska (dziękujemy!)