fbpx
22 listopada 2019

Gerard Jachimowicz, 1953-2019

Gerard Jachimowicz, 1953-2019

Na zawsze w naszej pamięci. Dziękujemy.

 

Szanowni Państwo,

z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiam, że zmarł nasz wspaniały nauczyciel i wychowawca Pan Gerard Jachimowicz. Od kilku lat uczył fizyki w Moraczu w szkole podstawowej i gimnazjum. Bardzo proszę w nadchodzących dniach o chwilę refleksji i wyciszenie, ażeby godnie uczcić jego pamięć.
Pogrzeb odbędzie się w sobotę o 12.30 w Kościele pw. Św. Antoniego z Padwy przy ul. Wyszyńskiego w Mińsku Mazowieckim. Po mszy nastąpi złożenie urny z prochami do grobu na cmentarzu w Pustelniku.

Wszystkich, którzy chcieliby pożegnać Pana Gerarda zawiadamiamy, że w sobotę o 11.30 z parkingu pod kościołem w Sulejówku, ul. Żeromskiego 18, wyjeżdża autokar szkolny, którym można dojechać na pogrzeb. Powrót przewidywany jest na godzinę ok. 15.00.
Jeśli ktoś z Państwa chciałby skorzystać z naszego autokaru, bardzo prosimy o taką informację najpóźniej do piątku do godziny 18.00, wraz z podaniem ilości osób. Da nam to możliwość zaplanowania ilości potrzebnych miejsc.

W imieniu najbliższych zmarłego zwracam się też z prośbą do osób planujących przybycie na pogrzeb o ograniczenie zakupu kwiatów. W zamian rodzina prosi o drobne wpłaty na rzecz fundacji “RaknRoll” cel szczególny: uczłowieczenie poczekalni onkologicznych.

https://www.raknroll.pl/chce-pomoc/wplac/

Wiele osób planuje pożegnać Pana Gerarda a miejsca na składanie kwiatów jest niewiele. Rodzina jest pewna, że Pan Gerard byłby zadowolony z takiej formy upamiętnienia.

Z poważaniem,
Dyrektor Artur Abramowicz

 

View this post on Instagram

Gerard Jachimowicz, 1953-2019. Na zawsze w naszej pamięci. Dziękujemy. Szanowni Państwo, z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiam, że zmarł nasz wspaniały nauczyciel i wychowawca Pan Gerard Jachimowicz. Od kilku lat uczył fizyki w Moraczu w szkole podstawowej i gimnazjum. Bardzo proszę w nadchodzących dniach o chwilę refleksji i wyciszenie, ażeby godnie uczcić jego pamięć. Pogrzeb odbędzie się w sobotę o 12.30 w Kościele pw. Św. Antoniego z Padwy przy ul. Wyszyńskiego w Mińsku Mazowieckim. Po mszy nastąpi złożenie urny z prochami do grobu na cmentarzu w Pustelniku. Wszystkich, którzy chcieliby pożegnać Pana Gerarda zawiadamiamy, że w sobotę o 11.30 z parkingu pod kościołem w Sulejówku, ul. Żeromskiego 18, wyjeżdża autokar szkolny, którym można dojechać na pogrzeb. Powrót przewidywany jest na godzinę ok. 15.00. Jeśli ktoś z Państwa chciałby skorzystać z naszego autokaru, bardzo prosimy o taką informację najpóźniej do piątku do godziny 18.00, wraz z podaniem ilości osób. Da nam to możliwość zaplanowania ilości potrzebnych miejsc. W imieniu najbliższych zmarłego zwracam się też z prośbą do osób planujących przybycie na pogrzeb o ograniczenie zakupu kwiatów. W zamian rodzina prosi o drobne wpłaty na rzecz fundacji "RaknRoll" cel szczególny: uczłowieczenie poczekalni onkologicznych. https://www.raknroll.pl/chce-pomoc/wplac/ Wiele osób planuje pożegnać Pana Gerarda a miejsca na składanie kwiatów jest niewiele. Rodzina jest pewna, że Pan Gerard byłby zadowolony z takiej formy upamiętnienia. Z poważaniem, Dyrektor Artur Abramowicz

A post shared by Szkoła Moracz (@moracz.edu.pl) on

© Prywatne Szkoły Podstawowa, Gimnazjum i Liceum im. Zofii i Jędrzeja Moraczewskich w Sulejówku