26 października 2019

Zimowe Igrzyska Szkół Niepublicznych

Nasza Szkoła zamierza po raz pierwszy w swojej historii wysłać reprezentację na Zimowe Igrzyska Szkół Niepublicznych.
Zapraszamy uczniów zarówno z naszych szkół stacjonarnych oraz – coraz liczniejszej grupy – uczniów z edukacji domowej. Zawody odbędą się jak co roku w ostatnim tygodniu lutego na Podhalu (Zakopane, Suche).
Zawody odbywają się przez 4 kolejne dni (wtorek-piątek) i w każdy z poszczególnych dni odbywa się jedna konkurencja tj. łyżwiarstwo (łyżwy krótkie), narciarstwo biegowe, narciarstwo alpejskie (gigant), snowboard (gigant).
Zimowe Igrzyska Szkół Niepublicznych to piękna impreza z 25 – letnią historią, pełna emocji, radości ze sportowej rywalizacji, w której wysiłek każdego zawodnika i zbierane przez niego punkty przyczyniają się do wyniku szkoły w klasyfikacji generalnej szkół. Pragniemy aby impreza wpisała się na stałe w kalendarz wydarzeń szkolnych, ale najtrudniejsze są pierwsze kroki.
Osoby (rodzice) zainteresowane udziałem proszone są o kontakt mailowy – b.bobrowski@moracz.edu.pl
Ostateczny termin zgłoszeń to 10.11.2019.