Edukacja domowa PDF Drukuj Email

Wywiad z dyr. Arturem Abramowiczem:    alt

Zapraszamy do Moracza:-)

Wszelkich informacji dotyczących Edukacji Domowej w naszych szkołach otrzymają Państwo pod nastepującymi nr telefonu:

731 111 451 - Sekretariat Edukacji Domowej:

Elżbieta Rupik (kierownik sekretariatu), Irena Giegiel-Drozdek, Ireneusz Zdanowski

22 783 26 59- Ksiegowość:

Cecylia Terlecka, Marzena Sota (pon./środ./piąt. g. 16.30-20.30)

537 070 746 - Elżbieta Prorok, wicedyrektor szkoły, koordynator ED

693 548 901 - Artur Abramowicz, dyrektor szkoły

Szanowni Państwo - Rodzice ED,

W związku z podpisaniem Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 22 grudnia 2015 r. w sprawie sposobu podziału części oświatowej subwencji ogólnej dla jednostek samorządu terytorialnego w roku 2016 jako szkoła podjęliśmy stosowne działania przeciwko krzywdzącym i niesprawiedliwym zmianom subwencjonowania edukacji domowej, które w ślad za wspomnianym rozporządzeniem miałyby wejść w życie od 1 stycznia 2016. Żywimy nadzieję, że decyzja nowej Pani Minister Anny Zalewskiej jest li tylko wypadkiem przy pracy i zostanie ona niebawem zmieniona.

Chciałbym ponadto podkreślić, iż niezależnie od wszelkich przeciwności; ograniczania należnych środków subwencyjnych, rejonizacji i innych "udogodnień" Moracz nadal będzie wspomagał i wspierał rodziców Edukacji Domowej.

Zapraszamy do Moracza w trakcie bieżącego roku szkolnego, a także w roku szkolnym 2017/2018.

Nikomu i niczemu nie pozwolimy stanąć nam na drodze do wolności!

Artur Eugeniusz Abramowicz

edukator domowy, dyrektor i właściciel szkoły

Zmieniony: Poniedziałek, 20 Marzec 2017 10:15

ZAPRASZAMY DO MORACZA 2017/2018