Edukacja domowa PDF Drukuj Email

Wywiad z dyr. Arturem Abramowiczem:    alt

Zapraszamy do Moracza w roku szkolnym 2016/2017:-)

Wszelkich informacji dotyczących Edukacji Domowej w naszych szkołach otrzymają Państwo pod nastepującymi nr telefonu:

537 070 746 - Elżbieta Prorok, wicedyrektor-koordynator ED

693 548 901 - Artur Abramowicz, dyrektor i właściciel szkoły

Szanowni Państwo - Rodzice ED,

W związku z podpisaniem Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 22 grudnia 2015 r. w sprawie sposobu podziału części oświatowej subwencji ogólnej dla jednostek samorządu terytorialnego w roku 2016 jako szkoła podjęliśmy stosowne działania przeciwko krzywdzącym i niesprawiedliwym zmianom subwencjonowania edukacji domowej, które w ślad za wspomnianym rozporządzeniem miałyby wejść w życie od 1 stycznia 2016. Żywimy nadzieję, że decyzja nowej Pani Minister Anny Zalewskiej jest li tylko wypadkiem przy pracy i zostanie ona niebawem zmieniona.

Chciałbym ponadto podkreślić, iż od zawsze, niezależnie od wszelkich przeciwności Moracz realnie wspomagał i nadal wspiera rodziców ED. Nie mamy zamiaru zmieniać naszego stanowiska także po 1 stycznia 2016.

Nikomu i niczemu nie pozwolimy stanąć nam na drodze do wolności!

Artur Eugeniusz Abramowicz

edukator domowy, dyrektor i właściciel szkoły

Zmieniony: Poniedziałek, 13 Czerwiec 2016 07:27

ZAPRASZAMY DO MORACZA 2016/2017