BYŁO tak BLISKO!!! PDF Drukuj Email

FC Paryska vs KS MORACZ 4:3

Zabrakło czasu, bo walki do ostatniej sekundy i woli zwycięstwa mieliśmy aż nadto. Nasz rywal- gimnazjum z Saskiej Kępy postawił twarde warunki, a bramkarz przeciwników, na nasze nieszczęście interweniował bardzo pewnie i niejednokrotnie ratował swoją drużynę przed utratą bramki. Bez wątpienia bramkarz naszych rywali był najjaśniejszym punktem swojego zespołu, jego sposób poruszania się w polu karnym, dyrygowanie linią defensywną oraz bardzo pewne i zdecydowane interwencje wskazywały na profesonalne szkolenie piłkarskie. Pomimo tego, aż trzykrotnie udało nam się go pokonać.

Boisko na warszawskim AWF-ie, na którym przyszło nam się zmierzyć z Gimnazjum z Paryskiej w ramach legendarnego Turnieju Piłkarskiego "Złota Piłka 2015" nie okazało się dla nas tym razem zbyt szczęśliwe. Po naprawdę, znakomitej i pełnej zaangażowania grze niewiele brakowało a byśmy awansowali do kolejnej rundy wspomnianych rozgrywek.

Na wyróżnienie zasługują wszyscy reprezentanci gimnazjum MORACZA (od lewej): Szymon Kulicki, Olgierd Lachowicz, Marcel Malinowski (1 br.), Przemek Stańczak, Rob Lehman i Jakub Marciniak (2 br.).

Panowie, dzięki za walkę i gratulujemy naprawdę świetnej gry! (kliknij- więcej zdjęć)

Zmieniony: Sobota, 25 Kwiecień 2015 05:16

ZAPRASZAMY DO MORACZA 2016/2017