Moracz Dwujęzyczny PDF Drukuj Email

 

Nikt z nas dorosłych używających języka angielskiego na codzień; w pracy, w podróży lub w zwykłych kontaktach towarzyskich z pewnością nie wyobraża sobie sytuacji, że po prostu mógłby dziś nie znać angielskiego. Ci wszyscy natomiast, którzy podczas swojej szkolnej edukacji nie nauczyli się choćby w stopniu średnio-zaawansowanym mowy Szekspira, bez wątpienia dali by wiele, by owe „wybrakowanie”:-) zlikwidować. 

W Moraczu realizujemy bardzo ciekawy i efektywny program nauczania języka angielskiego złożony z bloku aż 8 zajęć lekcyjnych w j. angielskim tygodniowo, prowadzonych przez nauczycieli przedmiotowych i native speakera (English and American Literature, Mathematics, Biology, Geography, Chemistry, History, Arts, Music and Conversations) 

Dzięki naszemu programowi dwujęzyczności zajęć przedmiotowych uczniowie Moracza zyskują nie tylko dodatkowe godziny przedmiotowe, ale przede wszystkim mają możliwość zapoznania się ze specyficznym słownictwem z danej dziedziny w języku angielskim. 

Lekcje przedmiotowe w j. angielskim są tak skomponowane, by temat zajęć wraz z powtórzeniem został zrealizowany w ciągu 45 min. bez konieczności zadawania prac domowych. 

Osiągnięcie większej swobody językowej (tej ukierunkowanej) już w szkole podstawowej i gimnazjum, jest bez wątpienia krokiem milowym, w nabraniu pewności siebie podczas myślenia o przyszłych studiach zagranicznych lub szukania pracy w innych krajach (a nawet w Polsce). Jako nauczyciele Moracza doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że w dzisiejszych czasach po prostu nie stać nas na nieznajomość języka angielskiego!

Uczestniczenie uczniów naszej szkoły w tym programie nie pociąga za sobą ponoszenia dodatkowych kosztów. Wszystkie zajęcia odbywają się ramach standardowej opłaty za czesne.

Zmieniony: Wtorek, 30 Grudzień 2014 13:14
 

AKTUALNOŚCI

ZAPRASZAMY DO MORACZA 2017/2018

 

Wyniki Moracza

ENGLISH CORNER

Homeschool in MORACZ -an interview with A. Abramowicz, the headmaster of the Z.i J. Moraczewscy Private Elementary and Junior Secondary School in Sulejówek.

radio

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 56 gości