Polityka prywatności PDF Drukuj Email

• dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie Użytkownika Serwisu i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb;
  • tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości;
  • utrzymanie sesji Użytkownika Serwisu (po zalogowaniu).

Zmiana i usuwanie danych osobowych

Każda osoba, która przekaże nam swoje dane poprzez formularze, system logowania, ma prawo do ich poprawienia lub usunięcia. W tej sprawie należy się z należy się z nami skontaktować korzystając z adresu email: gimnazjum(at)moracz.edu.pl

Zmieniony: Wtorek, 16 Kwiecień 2013 21:14

ZAPRASZAMY DO MORACZA 2016/2017