15 września 2016

Dzień Nauczyciela w Moraczu!

„Czternastego września, jak co roku, świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Przyszliśmy do szkoły na godzinę dziewiątą, żeby złożyć nauczycielom życzenia i wręczyć kwiaty.

Około godziny dziesiątej rozeszliśmy się do sal, aby poprowadzić konkurencje naszej szkolnej olimpiady i wziąć w nich udział. Konkurencje były różnorodne: od rzutu beretem po wyścig gąsienic.

O godzinie jedenastej znów zebraliśmy się w sali gimnastycznej na rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego. Zwyciężyła Maria Niedziałkowska, drugie miejsce zajęła Sidney Vivarelli, zaś trzecie Rafał Opiłowski z II Gimn. Nagrodą były trzy zestawy słuchawek do telefonu.

Następnie, po podliczeniu punktów, przyszedł czas na rozdanie nagród za olimpiadę, czyli trzech słoików Nutelli. Trofea owe przyznano Marii Cherubin, Wojciechowi Duszewiczowi oraz Dymitrowi Andrejczukowi. Ponadto wszyscy olimpijczycy dostali nagrody pocieszenia w postaci cukierków.

Myślę, że tegoroczny Dzień Nauczyciela można uznać za udany. Mam nadzieję, że nauczyciele nie zmęczyli się za bardzo uczestnicząc z nami w zabawie i że choć przez chwilę poczuli się jak w święto 🙂 ”

Hanna Miros

 

A oto krótki fotoreportaż z okazji Dnia Nauczyciela w Moraczu.

 

dzień nauczyciela, moracz, szkoła, sulejówek

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

© Prywatne Szkoły Podstawowa, Gimnazjum i Liceum im. Zofii i Jędrzeja Moraczewskich w Sulejówku